Naša história
Qingdao Fab Milll Co, Ltd bola založená v roku 2004 s myšlienkou, že tkaniny môžu byť šetrné k životnému prostrediu a stále spĺňajú prísne požiadavky odvetvia odevov, pre módu, inovácie, výkon, kvalitu a dodanie. Hovoríme to svedomím bez kompromisov.
Naša jedinečná pozícia ako vertikálne integrovaný výrobca nám dáva správu nad každou časťou procesu. Vyrábame najlepšie a najviac environmentálne vlákna, točíme najvyššiu kvalitu priadze a pletené a tkané textílie, ktoré sú ako módne, tak aj ekologické.
Pracujeme len s našimi vlastnými výrobnými zariadeniami alebo zariadeniami, kde sa dôkladný audit, vzťahy s pevninou a naši vlastný personál QC uistia, že sú splnené prísne normy.


Naša továreň


Náš produkt
Naše tkaniny sú vyrobené z vysoko kvalitného konope, ľanu, bambusu, organickej bavlny, sóje atď ekologických vlákien. Kvalitné tkaniny, dobré obchodné služby, nízke MOQ a rýchle dodanie sú našou výhodou. S pozdravom želáme, aby sa k nám mohlo pridať viac zákazníkov, spoločne môžeme robiť rozdiel.


Aplikácia produktu
Odevný priemysel a domáce textil


Náš certifikát
SGS auditovaných dodávateľov


Výrobné zariadenia


Výrobný trh
USA, Kanada, Austrália, Európa, Japonsko, Južná Amerika, Juhovýchodná Ázia, Južná Afrika


Naša služba
Predpredaj: podrobne predstavte naše produkty, pomôžte zákazníkom vybrať si výrobky, odporučiť vhodné výrobky, poskytnúť vzorky, poskytovať služby OEM alebo ODM

Služba predaja: Dodávame kvalitné produkty s rýchlym dodaním, udržiavajte zákazníkov na vedomie všetkých výrobných procesov. QA a QC dodržiavajú každú objednávku výroby a kontroly pred odoslaním.

Po predaji: Rýchla spätná väzba, ak spĺňate kvalitu alebo inú sťažnosť. Máme profesionálny personál na riešenie problémov po predaji.