Pánske eko-priateľské neformálne konope Blend tričká

Pánske eko-priateľské Neformálne konopné zmesové tričká Tričká vyrobené z konope sú super pohodlné na nosenie. Takže je to naozaj múdre voľba pre vás nosiť konopné zmesi tričko v horúcom lete. Pánske konopné tričká sú čoraz populárnejšie. Je dobre známe, že konopná tkanina je ...

Podrobnosti o produkte

Pánske eko-priateľské Príležitostné konopné zmesové tričká

Tričká z konope sú super pohodlné na nosenie. Takže je to naozaj múdre voľba pre vás nosiť konopné zmesi tričko v horúcom lete. Pánske konopné tričká sú čoraz populárnejšie.


Je dobre známe, že konopná tkanina je environmentálnym materiálom bez použitia akéhokoľvek chemického hnojiva alebo pesticídov počas jeho pestovania.
Košeľové zmesové košele majú nižšie výhody:
1.soft: nebudete mať žiadne škrabance a drsnosť
2.smooth: je to chladné a pohodlné
3.anti-statické: suché konopné vlákno je dobrý izolačný materiál
4.bacteriostatická: má vlastnosti proti múčnatku a sterilizáciu


Takže bežné oblečenie z konope je veľmi vhodné a pohodlné. Pre našich zákazníkov v rôznych krajinách sme vyrobili veľa pánskych tričiek. A tieto ekologicky šetrné tričká sú srdečne vítané.
S nárastom povedomia o ochrane životného prostredia ľudí sú konopné tričká známe stále viac a viac ľudí. A je to symbol módneho a elegantného.
Urobíme vzorky pre vás, aby ste skontrolovali najprv, takže ak hľadáte partnerov, aby ste vyrobili pánske konopné tričká, kontaktujte nás.


Naše kontaktné údaje:
E-mail: alice@qdfab.com
Tel: 0532-82655210

Hot Tags: pánske eko-priateľské neformálne konopné zmes T-Shirts, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, na mieru

Vyšetrovanie

You Might Also Like