2019 Ochrana životného prostredia

- Mar 12, 2019-

2019 oblečenie ochrana životného prostredia začína od zeleného príslušenstva!


Celkové množstvo oblečenia predaného na celom svete v roku 2018 sa podľa údajov viac ako zdvojnásobilo. Toto číslo ukazuje nielen rýchly vývoj reálnej ekonomiky, ale tiež odráža nebývalý vzostup rýchleho módneho priemyslu. Zároveň sa každoročne vyradia stovky miliárd jüanov v hodnote oblečenia a nahromadený súpis starých odevov dosiahol až 100 miliónov ton.


Za takýchto okolností sa použitie tkanín šetrných k životnému prostrediu stalo horúcou témou v odevnom priemysle. 2019 Čína medzinárodné textilné tkaniny a doplnky (jar a leto) expo, veľké množstvo výrobkov šetrných k životnému prostrediu tkaniny sa čoskoro stretne s vami.


Recyklované tkaniny sa stávajú trendom! Pokiaľ ide o ochranu životného prostredia, ľudia majú v prvom rade na mysli recykláciu zdrojov. Prečo sa teda tieto šaty nedajú recyklovať ako papier a plast?


V súčasnej dobe veľa podnikov, textilné výroby je horké úsilie na regeneráciu tohto predmetu, v súlade s myšlienkou na ochranu životného prostredia životného prostredia, výskum a vývoj materiálu na obnovu životného prostredia urobil potešujúce úspechy, spoločnosť dupont biologické pomocou recyklovanej priadze tkané tkaniny, flockovanie , ako je výrobok, jeho rôzny výkon takmer žiadny rozdiel s tradičnými tkaninami, ktoré vykazujú široký aplikačný priestor.

Tiež sledovať trend zelenej ochrany životného prostredia, predstavil pleteniny z recyklovaných výrobkov, sme sa dozvedeli po sérii medzinárodných certifikácie, výrobok je v súlade s európskymi Oeko - Tex ekologickej ochrany životného prostredia certifikáciu a medzinárodné štandardy 100 GRS recyklácie normy, vysoká uznanie vo svete, sa teraz používa v pletacích výrobkov!


Vyvoláva sa režim uzavretej slučky textilu šetrného k životnému prostrediu!