Organická bavlna Fabric French Terry

Tkanina z organickej bavlny francúzsky Terry Tkanina francúzskej terry, ako názov hovorí, je s mnohými slučkami a mäkkými hromadami priadzí. Výsledkom je absorpčný a hygroskopický materiál. V dnešnej dobe takmer každý používa froté a najbežnejšie sa používa na osušky, ručné utierky a podobne.

Podrobnosti o produkte

Tkanina z organickej bavlny French Terry

Tkanina francúzsky froté, ako hovorí meno, je s mnohými slučkami a mäkkými hromadami priadzí. Výsledkom je absorpčný a hygroskopický materiál. V dnešnej dobe takmer každý používa froté a najbežnejšie sa používa na osušky, ručné utierky a podobne.
Naopak, organický francúzsky froté možno považovať za verziu froté, najbežnejšie používanú v odevoch. Ako môžeme vidieť, francúzsky terry je populárny v športovom alebo neformálnom oblečení.


Ďalšie bežné používanie francúzskeho froté je v prípade dieťaťa a batoľa. Na tkaniny sa často vyrábajú pyžamové nohavičky a nohavičky. Ak si kúpite froté oblečenie pre malú, vždy si ho môžete kúpiť oveľa väčšiu, aby ste si z odevu trochu viac opotrebovali.
Očakávame najbežnejšie bavlnené francúzske terry, sme tiež vyrobili organické konope francúzsky froté, ktorý je tiež odolný, vetraný a pohodlný.


Ak máte záujem o francúzsky bavlnený froté, kontaktujte nás.
E-mail: alice@qdfab.com
Tel: 0532-82655210
Potvrďte, že Vám poskytneme kvalitnú textíliu s dobrým servisom a konkurencieschopnou cenou. Tešíme sa na spoluprácu s vami v budúcnosti.

Hot Tags: organické bavlnené tkaniny francúzsky froté, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, prispôsobené

Vyšetrovanie

You Might Also Like