Jednodielny alebo Spandex dres z organickej bavlnenej tkaniny

Jednodielna alebo spandexová tkanina z organickej bavlny Jersey Jersey z organickej bavlny sa používa prevažne na výrobu odevov. Bavlnené tričko môže byť vyrobené ako veľmi pružná organická bavlna s jednoduchým pletením, s ľahkým zvážením. A často sa používa na výrobu tričiek. Alebo sa dá zmiešať s ...

Podrobnosti o produkte

Jednodielne alebo spandexové tkaniny z organickej bavlny

Tkanina z organickej bavlny sa používa predovšetkým na výrobu odevov. Bavlnené tričko môže byť vyrobené ako veľmi pružná organická bavlna s jednoduchým pletením, s ľahkým zvážením. A často sa používa na výrobu tričiek. Alebo môže byť zmiešaný s niektorými spandex, aby sa z organickej bavlny spandex dres.
Povrch tejto tkaniny je vyrovnaný a hladký. Dres z organickej bavlny sa považuje za vynikajúcu látku na výrobu šatstva, ako sú šaty, vesty atď.


sme sa zaoberajú výrobou širokej škály bavlnené dresy. Budeme používať vysoko kvalitnú priadzu z našej dlhodobo spolupracujúcej továrni na pleteninu. Okrem jediného dresu a dresu spandexu môžeme urobiť aj iné typy. Pre farby, prírodné farby, farebné sfarbenie alebo odizolované sú tiež medzi našimi produktmi.


Takže ak hľadáte dodávateľov rôznych druhov dresov, kontaktujte nás. Máme skúsenosti s výrobou rôznych dresov. A budete spokojní s kvalitou.


Môžeme vyrábať veľa ďalších tkanín s dobrou kvalitou, vitajte na našej webe. A akékoľvek otázky nás volajte:
E-mail: alice@qdfab.com
Tel: 0532-82655210

Hot Tags: organické bavlnené tkaniny jednoduché alebo spandex dres, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, na mieru

Vyšetrovanie

You Might Also Like