Fabric Organic Cotton Fleece

Tkanina z organickej bavlnenej tkaniny Fleece tkanina je veľmi populárna látka, ktorá sa bežne používa v každodennom živote. Ako šatky, prikrývky, rukavice, klobúky a bundy, ako môžeme vidieť, že je to tak teplé a možno ich nájsť v rôznych farbách a výtlačkoch. 100 bavlnených fleece tkaniny je jeden z tohto druhu. Tento ...

Podrobnosti o produkte

Tkanina z organickej bavlny

Fleece tkanina je veľmi populárna tkanina, ktorá je široko používaná v každodennom živote. Ako šatky, prikrývky, rukavice, klobúky a bundy, ako môžeme vidieť, že je to tak teplé a možno ich nájsť v rôznych farbách a výtlačkoch. 100 bavlnených fleece tkaniny je jeden z tohto druhu.


Táto fleecová látka z 100 organických bavlny je stredne ťažká, útulná a je ideálna na výrobu mikiny, nočné košele, detské oblečenie atď. Organické rúno je certifikované podľa GOTS a bavlna sa pestuje v oblasti životného prostredia bez použitia pesticídov, chemikálií, herbicídov.
Bavlnená fleeceová tkanina je veľmi mäkká a pohodlná, s dobrým oteplením. Takže je to naozaj dobrá voľba na šaty.


Naša spoločnosť má skúsenosti s výrobou rôznych druhov fleece tkaniny a sme vyvážali do mnohých zákazníkov po celom svete. Poskytneme Vám vysoko kvalitné produkty, prvotriedny servis s konkurenčnou cenou, ak sa rozhodnete pracovať s nami. Takže ak hľadáte dodávateľa fleece tkaniny, kontaktujte nás a nižšie nájdete naše kontaktné údaje:
E-mail: alice@qdfab.com
Tel: 0532-82655210
Tešíme sa na spoluprácu s vami v blízkej budúcnosti. Akékoľvek otázky nám dajte vedieť.

Hot Tags: organické bavlnené fleece tkaniny, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, na mieru

Vyšetrovanie

You Might Also Like